Select Sires Inc. ve STgen™ İyi Niyet Mektubu İmzaladı.

PLAIN CITY, Ohio ve NAVASOTA, Teksas, 18 Ağustos 2023 – Select Sires Inc. ve Inguran LLC (dba STgen™), Select Sires Inc. ve STgen’in üretim, araştırma ve geliştirme işlevlerini tek bir çatı altında birleştirmek için bir niyet mektubu imzaladı.

Select Sires ürün ailesi için olağanüstü satış, servis ve destek sağlayan ABD’li çiftçilerin sahip olduğu altı kooperatif, bağımsız kalacak ve tıpkı bugün olduğu gibi çalışmaya devam edecek. STgen satış ve servis ağı da aynı şekilde bağımsız olarak çalışacak ve müşterilerinin beklediği STgen markalı ürünler için olağanüstü satış, servis ve destek sağlamaya devam edecek. Ayrıca STgen ve Select Sires’in World Wide Sires dahil global distribütörleri ve iş birimleri, mevcut markalarını temsil ederek ilgili coğrafyalarda faaliyet göstermeye devam edecek.

Select Sires Inc. ve STgen, üretim ve geliştirme yeteneklerini yeni bir şirkette entegre ederek çiftçilerin daha geniş ve daha uygun maliyetli tekliflerden, daha kaliteli ürünlerden, daha ileri teknoloji ve hizmetlerden yararlanacağına inanıyor. Onaylandığı takdirde şirketlerin tamamlayıcı yeteneklerinin birleşimi, çalışanlar için mesleki gelişim açısından da daha büyük fırsatlar yaratacaktır.

Select Sires Inc. için alınan bu karar, çiftlik sahipleri olan yönetim kurulunun oybirliğiyle gerçekleştirildi. Her iki kuruluş da, beklenen birleşimin, her kuruluşun misyonunu ve temel değerlerini korurken, çiftçilere-müşterilere ve çalışanlara en iyi fırsatları sunacağından emin oldu. İşlemler, kesin bir anlaşmanın müzakere edilmesi ve imzalanmasının yanı sıra, her şirketin yönetim kurulunun onayına ve standart düzenleyici onaylara tabi olarak yapılmıştır.

Merkezi Plain City, Ohio’da bulunan Select Sires Inc., küresel en büyük Suni Tohumlama kooperatifidir ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çiftçilerin sahip olduğu ve kontrol ettiği altı yerel kuruluştan oluşur. Endüstri lideri olarak, süt ürünleri ve sığır eti üreticilerine dünyanın en iyi genetiğini sağlamak için yüksek verimli spermin yanı sıra hizmet ve programlarda mükemmellik sağlar.

Navasota, Teksas’ta bulunan STgen™ dünyayı daha yeşil, daha sürdürülebilir ve karlı hale getirmektedir. Sürü genetiğini bilim ve teknoloji aracılığıyla geliştirerek geleceği tahmin etmenin en iyi yolunun, dünyayı sığır eti ve süt ürünleri endüstrilerine olan tutkumuzla beslerken geleceği yaratmak olduğuna inanıyoruz. STgen™ Entegre Yönetim Yaklaşımı, çiftçilerin karbon ayak izlerini azaltırken dünyayı beslemek için sığır performansını artırmalarına yardımcı olmak amacıyla son teknoloji genetiği, inovasyon odaklı programları ve cinsiyete göre sınıflandırılmış spermayı birleştirir.

Yerli Güney Sarısı Sığır Özellikleri ve Yetiştiriciliği
Boynuz Pastası Nedir? Nasıl Kullanılır?